Anahi World Ro
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

Anahi World Ro

Un forum dedicat 100% artistei noastre preferate Anahi! WE ROCK!!
 
ÍndiceÚltimas imágenesBuscarRegistrarseConectarse

 

 Anahi, nervi in timpul realizarii primului ei album solo

Ir abajo 
AutorMensaje
SONIA THE BEST
Admin
SONIA THE BEST


Mensajes : 205
Fecha de inscripción : 30/07/2009
Edad : 28
Localización : Romania, SM

Anahi, nervi in timpul realizarii primului ei album solo Empty
MensajeTema: Anahi, nervi in timpul realizarii primului ei album solo   Anahi, nervi in timpul realizarii primului ei album solo I_icon_minitimeDom Ago 30, 2009 7:02 am

Actrita si cantareata mexicana Anahi este cu nervii la pamant, din cauza problemelor pe care le-a avut in timpul relizarii primei ei productii discografice solo.

Anahi a scris pe pagina ei de Twitter ca primul ei album solo, dupa ce s-a destramat trupa RBD, este in faza finala, dupa ce a ales cele 11 piese pe care le va cuprinde aceasta productie discografica asteptata de milioanele de fani ai cantaretei.

“Am ales cantecele pe care le va cuprinde albumul. Aveam 26 de piese incredibile si am putut sa aleg doar 11!!! Ce nervi!”, a scris Anahi pe pagina ei de Twitter, insa nu a precizat si de ce s-a ajuns la aceasta solutie care o nemultumeste.
Volver arriba Ir abajo
https://anahi-annie-world.darkbb.com
 
Anahi, nervi in timpul realizarii primului ei album solo
Volver arriba 
Página 1 de 1.
 Temas similares
-
» Anahi si Dulce Maria se ignora!
» Anahi a fost anorexica in adolescenta, iar acum da sfaturi tinerelor aflate in aceeasi situatie
» *Video Anahi...*
» *~*GALERIE BY ANAHI WORLD RO*~*
» *Anahi (primer disco)*

Permisos de este foro:No puedes responder a temas en este foro.
Anahi World Ro  :: εϊзAnahiϊз :: ღNewsღ-
Cambiar a: